Oud-besturen

Oud-besturen

Bestuur 2019-2020

Evalien Baas

Nyncke Lemmens

Annet Prudon

Anne Stolk

Mathijs Hes

Mick van Rooijen

Jesse Terstappen

.

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

Vice-voorzitter

Commissaris Intern

Commissaris Extern

Wedstrijdsecretaris

Bestuur_Baas_2019-2020.jpg

 

Bestuur 2018-2019

Bas Bos

Anne Ham

Koen Bots

Lisa Snooy

Chris Bekker

Paul Renes

Jutka Vries

.

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

Vice-voorzitter

Commissaris Intern

Commissaris Extern

Wedstrijdsecretaris

 

Bestuur 2017-2018

Koen Löwenthal

Esmée Mangoensoewito

Eveline Meijers

Karen Friele

Nicky Werumeus Buning

Lucas Teunissen

Yannic Doeve

Marloes Vredenborg

.

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

Commissaris Beleid

Commissaris Intern

Commissaris Extern

Commissaris Voetbalzaken

Wedstrijdsecretaris

 

Bestuur 2016-2017

Nora Middag

Sterre Aartsen

Julian Markus

Saskia Dane

Christian Lemmens

Loes Janssen

Sieds Minnema

Esmée Bone

.

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

Commissaris Beleid

Commissaris Intern

Commissaris Extern

Commissaris Voetbalzaken

Wedstrijdsecretaris

 

Bestuur 2015-2016

Karina van der Meijden

Rudie Sportel

Joost Kwakernaak

Roos van Schaijk

Michael Singh

Stef Haarler

Paul Schilder

Suzanna van de Lagemaat

.

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

Commissaris Beleid

Commissaris Intern

Commissaris Extern

Wedstrijdsecretaris Heren

Wedstrijdsecretaris Dames

 

Bestuur 2014-2015

Matthijs van Schip

Elke Scholten

Ernst-Jan Kuiper

Hanna van Lee

Nard van Vrijaldenhoven

Willem Steenbeek

Roel Elfring

Linde Broer

.

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

Commissaris Beleid

Commissaris Intern

Commissaris Extern

Wedstrijdsecretaris Heren

Wedstrijdsecretaris Dames

 

Bestuur 2013-2014

Thijs Wagenaar

Joris de Graaf

Lysanne 'Dani' Graafmans

Emma Brouwer

Jeroen Lindeboom

Marjosse Hiel

Guus Willard

Jorieke Nielen

.

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

Commissaris Beleid

Commissaris Intern

Commissaris Extern

Wedstrijdsecretaris Heren

Wedstrijdsecretaris Dames

 

Bestuur 2012-2013

Paul Roumen

Jarno Steenhorst

Ingrid de Oude

Caspar Lombaers

Evelien Piels

Willem Bijenhof

Laurens van Oijen

Carlijn 'Santi' Kolk

.

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

Commissaris Beleid

Commissaris Intern

Commissaris Extern

Wedstrijdsecretaris Heren

Wedstrijdsecretaris Dames

 

Bestuur 2011-2012

Fieke Snijder

Rutger ter Horst

Janneke Schellekens

Sake Spoelstra

Daan Smelter

Rosa den Engelsman

Frank Keukens

Fraukje Coopmans

.

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

Commissaris Beleid

Commissaris Intern

Commissaris Extern

Wedstrijdsecretaris Heren

Wedstrijdsecretaris Dames

 

Bestuur 2010-2011

Guusje Collin

Martin Vroegindeweij

Marlies Treep

Rik Molenaars

Linda van den Heuvel

Sjoerd Kuijten

Jelmer van Zeijl

Tamar op den Kelder

.

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

Commissaris Beleid

Commissaris Intern

Commissaris Extern

Wedstrijdsecretaris Heren

Wedstrijdsecretaris Dames

 

Bestuur 2009-2010

Jan Willem de Kleuver

Karlijn van Ramshorst

Monica Bentvelzen

Carel Kooij

Carolien de Groot

Maarten Nieuwpoort

Alexander Dijkstra

Tamar op den Kelder

.

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

Commissaris Beleid

Commissaris Intern

Commissaris Extern

Wedstrijdsecretaris Heren

Wedstrijdsecretaris Dames

 

Bestuur 2008-2009

Lorin Hendriks

Roos Durenkamp

Almer Moggre

Manon Albert

Romboud van de Woestijne

Ton Kool

Arjan van Wijngaarden

Marieke de Vries

.

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

Commissaris Beleid

Commissaris Intern

Commissaris Extern

Wedstrijdsecretaris Heren

Wedstrijdsecretaris Dames

 

Bestuur 2007-2008

Els Lieben

Martine Erich

Almer Moggre

Lars Heemskerk

Jesse van de Berg

Evelien van den Ende

Tim Savenije

Liesbeth de Groot

.

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

Commissaris Beleid

Commissaris Intern

Commissaris Extern

Wedstrijdsecretaris Heren

Wedstrijdsecretaris Dames

 

Bestuur 2006-2007

Brigitte Teunissen van Manen

Marlien de Groot

Ties de Jong

Marloes Zewuster

Els Lieben

Farley Dams

Adam Verhaar

Annick Senten

.

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

Commissaris Beleid

Commissaris Intern

Commissaris Extern

Wedstrijdsecretaris Heren

Wedstrijdsecretaris Dames

 

Bestuur 2005-2006

Joost Ballering

Marlien de Groot

Peter Mooij

Regula Furrer

David Romijn

Joris Hiemstra

.

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

Commissaris Intern

Commissaris Extern

Wedstrijdsecretaris

 

Bestuur 2004-2005

Charles Amkreutz

Femke Jongerius

Chris ter Steege

Maria Boersma

Ivor Heijnen

Dennis Beekhuis

.

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

Commissaris Intern

Commissaris Extern

Wedstrijdsecretaris

 

Bestuur 2003-2004

Charles Amkreutz

Pim de Jong

Petra Drankier

Addy van Dijk

Geert Jan Marks

Yvonne Jacobs

.

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

Commissaris Intern

Commissaris Extern

Wedstrijdsecretaris

 

Bestuur 2002-2003

Matthijs Claessens

Evelien du Perron

Michiel Nieuwenhuis

Jenke van Middelkoop

Nelie Sikkema

Rolf Verheul

Joke van der Star

.

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

Commissaris Beleid

Commissaris Intern

Commissaris Extern

Wedstrijdsecretaris

 

Bestuur 2001-2002

Hendrik Willem Flier

Saskia Lips

Michiel Nieuwenhuis

Daan van Rossum
Maaike de Kool

Edo de Vries Robbe

 

.

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

Commissaris Intern

Commissaris Extern

Wedstrijdsecretaris

 

Bestuur 2000-2001

Maaike Kok

Saskia Lips

Micha van de Poel

Daan van Rossum

Roderik Ponds

Thomas van de Ham

 

.

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

Commissaris Intern

Commissaris Extern

Wedstrijdsecretaris

 

Bestuur 1999-2000

Lian Witteveen

Janna van der Meer

Kees Verhoeven

Anne Brunott

Eelco Schillings

Dirk Mostert

Maaike Kok

Peter Dijkema

 

.

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

Commissaris Intern

Commissaris Extern

Wedstrijdsecretaris

Wedstrijdsecretaris

 

 

Bestuur 1998-1999

Juriaan Otto

Eelco Schillings

Hugo Visser

Dirk Mostert

Pim Bolhuis

Lian Witteveen

Peter Dijkema

 

.

Voorzitter

 

 

 

Wedstrijdsecretaris

 

 

 

Bestuur 1997-1998

Gerben Brand

Goswin van Staveren

Hugo Visser
Juriaan Otto

Freek Geevers

Miranda Bouw

 

.

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

 

 

Wedstrijdsecretaris

 

Bestuur 1996-1997

Tom Eitjes

Freek Geevers

Erik Ansinger

Juriaan Otto

Jurriaan Nortier
Gerben Brand

 

.

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

Commissaris Intern

Commissaris Extern

Wedstrijdsecretaris

 

Bestuur 1995-1996

Tom Eitjes

Gerben Brand

Olaf van Rijnsoever

John Wijenberg

Richard de Jong

Jurriaan Nortier

 

.

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

Commissaris Intern

Commissaris Extern

Wedstrijdsecretaris

 

Bestuur 1994-1995

Bastiaan Kats

Paul de Vos

Balder Schreuder

Bart Jan Gaell

Tom Eitjes

Rens de Jonge

Joost Meijer

 

.

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

Commissaris Intern

Commissaris Extern

Wedstrijdsecretaris

Bestuur 1993-1994

Bastiaan Kats

Paul de Vos

Balder Schreuder

Bart Jan Gaell

Erik Alvares

Rens de Jonge

 

.

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

Commissaris Intern

Commissaris Extern

Wedstrijdsecretaris

Bestuur 1992-1993

Ivar Bijvoet

Frederik Stoppelenburg

Gijs Verschuuren

Mark Buitendijk

Alex Schonewille

Reint Jan Renes

 

.

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

Commissaris Intern

Commissaris Extern

Wedstrijdsecretaris

Bestuur 1991-1992

Casper van Koppenhagen

Maarten Smale

Ivar Bijvoet

Mark Buitendijk

Frederik Stoppelenburg

 

.

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

Commissaris Intern

Commissaris Extern


 

Jan Willem de Kleuver

Karlijn van Ramshorst

Monica Bentvelzen

Carel Kooij

Carolien de Groot

Maarten Nieuwpoort

Alex Dijkstra

Tamar op den Kelder

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!