Trainingstijden

Trainingstijden

Hieronder de trainingstijden voor het seizoen 2022/2023. Je ontvangt van je trainers of de TC meer informatie over de start van de reguliere trainingen en/of de voorbereidings-/selectietrainingen.

NB) Als er keeperstraining verzorgd zal worden, zullen de keepers bericht worden door TC en/of bestuur.

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Odysseus '91 VR18+1 19.30 - 21.00 Luc Böck, Rik Vermeulen, Jeroen Zuijderwijk
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 27
  • Trainingsteam Dames 9
Odysseus '91 VR18+2 19.30 - 21.00 Joren van Os, Jarne Rijpma, Tessa Reitsma
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 28
  • Trainingsteam Dames 10

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Odysseus '91 7 18.00 - 19.30 Anne Stolk, Annet Prudon, Joost Vissers
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 27
  • -
Odysseus '91 VR8 18.00 - 19.30 Sterre van Riel, Lisette Lagerweij, Pien Appels, Lynn De Bruijn, Aisa van Wonderen
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 28
  • -
Odysseus '91 VR3 19.30 - 21.00 Kevin Baron, Dennis van den Bergh, Tom Hooijer
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 13
  • -
Odysseus '91 VR4 19.30 - 21.00 Kevin Hamann, Immo Epema, Jules Frissen, Stijn Wardenaar
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 14
  • -
Odysseus '91 3 21.00 - 22.30 Mathilde Helbing, Julia Kuipers
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 27
  • -
Odysseus '91 6 21.00 - 22.30 Evalien Baas, Chris Bekker, Joris Holthausen, Eva Hendrikse
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 28
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Odysseus '91 4 18.00 - 19.30 Yasmine Belhajji, Nina Dolsma, Sanne Pikaar, Ivo Lubbers
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 28
  • -
Odysseus '91 5 18.00 - 19.30 Bas Bos, Thijmen Keijzer, Riis Vriesema, Pim Termote
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 27
  • -
Odysseus '91 1 19.30 - 21.00 Simon van der Horst
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 25
  • -
Odysseus '91 2 19.30 - 21.00 Caspar van der Woude, Sietske Staatsen, Britt Heijmans
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 26
  • -
Odysseus '91 VR1 21.00 - 22.30 Rick Schouten, Sander Tamse, Esther Hindriks
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 27
  • -
Odysseus '91 VR2 21.00 - 22.30 Jules Voragen, Sergej Kavazovic, Jent Koster, Hugo Wessels
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 28
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Odysseus '91 8 18.00 - 19.30
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 25
  • -
Odysseus '91 VR7 18.00 - 19.30 Ko van der Duin, Eef Barneveld, Freek Hennink, Dylan Brockötter, Lara Simsek
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 26
  • -
Odysseus '91 10 19.30 - 21.00 Inge van Liefland, Pauline Tielbeke, Esmeé Mangoensoewito, Ann Haaksman, Alyssa van den Brink, Milou den Exter
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 27
  • -
Odysseus '91 VR6 19.30 - 21.00 Noah Sloots, Marien Hofstee
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 28
  • -
Odysseus '91 9 21.00 - 22.30 Jacco Vilijn, Jochem de Ruiter
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 25
  • -
Odysseus '91 VR5 21.00 - 22.30 Lukas Jungen, Koen Bots, Ivo Appels
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 26
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Odysseus '91 3 18.00 - 19.30 Mathilde Helbing, Julia Kuipers
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 27
  • -
Odysseus '91 VR3 18.00 - 19.30 Kevin Baron, Dennis van den Bergh, Tom Hooijer
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 28
  • -
Odysseus '91 VR1 19.30 - 21.00 Rick Schouten, Sander Tamse, Esther Hindriks
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 25
  • -
Odysseus '91 VR2 19.30 - 21.00 Jules Voragen, Sergej Kavazovic, Jent Koster, Hugo Wessels
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 26
  • -
Odysseus '91 1 21.00 - 22.30 Simon van der Horst
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 27
  • -
Odysseus '91 2 21.00 - 22.30 Caspar van der Woude, Sietske Staatsen, Britt Heijmans
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 28
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!