Trainingstijden

Trainingstijden

Hieronder de trainingstijden voor het seizoen 2020/2021. Je ontvangt van je trainers of de TC meer informatie over de start van de reguliere trainingen en/of de voorbereidings-/selectietrainingen.

NB) Als er keeperstraining verzorgd zal worden, zullen de keepers bericht worden door TC en/of bestuur.

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Odysseus '91 VR9 19.30 - 21.00 Pim Leichtenberg, Willem Bastian, Esmeé Mangoensoewito, The Jarnacle
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • -
Odysseus '91 VR10 19.30 - 21.00 Marjolein Essink, Robin Strik, Hannah Lucas, Annet Prudon
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Odysseus '91 9 18.00 - 19.30 Simon Bolwerk, Florence Versmissen, Niels Heetvelt
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • -
Odysseus '91 VR6 18.00 - 19.30 Marien Hofstee, Noah Sloots
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • -
Odysseus '91 4 19.30 - 21.00 Rèmi ter Haar, Esra Schouwenberg
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • -
Odysseus '91 VR3 19.30 - 21.00 Priscilla Folmer, Boris Boerstoel
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • -
Odysseus '91 3 21.00 - 22.30 Lars Streefland, Frank Spakman
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • -
Odysseus '91 VR8 21.00 - 22.30 Eva Hendrikse, Marloes Vredenborg, Micky Reinbergen
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Odysseus '91 5 18.00 - 19.30 Sietske Staatsen, Bas Bos, Britt Heijmans
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • -
Odysseus '91 VR4 18.00 - 19.30 Lowie Nicolai, Jochum Jorna, Steven Bruintjes
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • -
Odysseus '91 1 19.30 - 21.00 Zimon van der Horst, Cyrille Tchesnakoff, Marten Wolff
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • -
Odysseus '91 2 19.30 - 21.00 Tamar op den Kelder, Jeroen van Zanten, Caspar van der Woude
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • -
Odysseus '91 VR1 21.00 - 22.30 Jerry Brouwer, Jim Tan
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • -
Odysseus '91 VR2 21.00 - 22.30 Bert de Graaf
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Odysseus '91 6 18.00 - 19.30 Esther Hindriks, Alyssa van den Brink, Lisette Lagerweij
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • -
Odysseus '91 8 18.00 - 19.30 Chris Bekker, Anne Ham, Evalien Baas
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • -
Odysseus '91 10 19.30 - 21.00 Christian Lemmens, Mart van Gasteren, Evan Moring
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • -
Odysseus '91 VR7 19.30 - 21.00 Sander Tamse, Rick Schouten, Joël Veltman
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • -
Odysseus '91 7 21.00 - 22.30 Cleo Krijgsman, Anne Stolk, Romi de Bok
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • -
Odysseus '91 VR5 21.00 - 22.30 Ivo Appels, Lukas Jungen, Tom van Rijt
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Odysseus '91 3 18.00 - 19.30 Lars Streefland, Frank Spakman
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • -
Odysseus '91 VR3 18.00 - 19.30 Priscilla Folmer, Boris Boerstoel
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • -
Odysseus '91 2 19.00 - 22.30 Tamar op den Kelder, Jeroen van Zanten, Caspar van der Woude
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • -
Odysseus '91 VR1 19.30 - 21.00 Jerry Brouwer, Jim Tan
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • -
Odysseus '91 VR2 19.30 - 21.00 Bert de Graaf
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • -
Odysseus '91 1 21.00 - 22.30 Zimon van der Horst, Cyrille Tchesnakoff, Marten Wolff
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!