Odybollentoernooi 2011 - oliebollen, zaalvoetbal en Steffen!
22 januari 2012 20:00
In de laatste donkere dagen van 2011 vond er nog een Paars hoogtepuntje plaats in de diepe krochten der Uithof: het Odybollentoernooi! Het jaarlijks terugkerende zaalvoetbalfenomeen trok ook dit jaar weer veel Odyssianen tussen de oliebollen en kerstrestjes weg om hun kunsten te laten zien in de zaal.
Nadat iedereen 's ochtends vroeg zijn of haar teammatties-voor-een-dag opgezocht had barstte het spektakel los in twee zalen. Alle teams waren (begeleid door sterke namen als D'n Oale Glijers en FC Straf-at) vol enthousiasme aan het voetballen, wat een spannende competitie opleverde. Uiteindelijk waren het de oud-bestuurders van 2002/2003 die het in de finale mochten opnemen tegen De Pissende Pony's. Deze Ody-generatiestrijd werd begeleid door live commentaar van bestuursleden Daan en Frank, en de Pissende Pony's sleepten uiteindelijk voor een enthousiast publiek de titel binnen, wat geheel terecht beloond werd met een van de legendarische taarten van Tamar. Degenen die overdag niet hadden kunnen winnen kregen 's avonds alsnog een kans om te shinen in het Groot-Odyssiaanse-Stef-Stuntpiloot-Meisterschaft, een titel die binnengesleept werd door Martine en Wienie.
Al met al kunnen we zeggen dat we het als ToCo een groot succes vonden, we het leuk vonden om voor zoveel enthousiaste mensen dit toernooi te organiseren en we dan ook vooral iedereen willen bedanken voor hun deelname!
De TocCies